⨞ ⌨ всі

Про нас...

Чому це та на що?
Кому з нас це потрапило не запам'ятати усіх слів якоїсь пісні або зовсім її не знати? :-(
Так прийшла димка про Поручний пісенник DOMIWKA.INFO який творений є пере за все для мобільних телефонів. Відомо, діє він також на звичайних компютерах. :-)

Тепер в пісеннику є усіх 395 пісень/молитв (в цьому 209 з акордами) в 32 категорях - в чому є (0,44%) 175 церковних та (0,62%) 243 свіцких. - Так, все добре пораховане (175+243=418 ≠ 395) - таж пісні можуть бути одночасно і церковні і свіцкії.

Може ще це не є багато але... спокійно, ми ще творимо (від 2017-09-28 :-)

Головні джерела
Велика частина текстів походит з "особистого пісенника" (який певно кожен з нас свій має :-) - просто збірки улюблених пісень :-)
Частина зістала введена ручно з різних джерел в чому багато з різних сторінок інтерету. Все стараємося подавати та лінкувати джерело, якщо воно доступне.
Тексти церковні походять з офіційно друкованих молитовників, пісенників, карточок викладаних у нашої гданській Греко-Католицкої церкви у Гданську - тут особлива подяка для Ніни та інших осіб усильно заангажованих в підготовку та "колпортаж" матеріалів в нашій церкві. ДЯКУЄМО!!! :-)  Велика і добра робота!!! :-)
На жаль, часто, годі знайти тексти в інтернеті або є вони зрусифіковані... - тоді (і так є найчастіжше) матеріали є скановані безкоштовним он-льайновим програмом OCR - NewOCR, якого відомо рекомендуємо :-)
Всеж одно - як то кожен OCR не все добре розпізнасть, тому (поки що) можуть трафлатися буквальні помилкі. Це нормальне.

Очевидно можна зголошувати помилки, присилати тексти пісень, пропозиції та зауваги - будемо дуже вдячні :-)
...однак застирігаємо собі не все публікувати а особливо тексти не українськомовні, антиБожі або антиУкраїнськії.
Ця сторінка/пісенник є просто дла звичайних/нормальних Українців - не для кацапів, перекінчиків та інших неприятелів.

Наш e-mail: ---- ...буде ;-)

Хто творить?
Спецяльно не пишемо хто веде цію сторінку/цей пісенник бо він творений на славу Бога та України - не свою і лікуванню своїх вкритих комлексів. ;-)   ...такщо хто іменно творить - такої інформації тут не знайдете ;-)


Надіємось, що наш мобільний пісенник є і буде для Вас все придатний та поручний :-)
Вправді ми його постійно творимо. Користайте до волі - він безкоштовний.
...а як хтось хотівби дотувати... хай шле гроші на добрі цілі в Україні. Там на жаль весьчас війна та багато різномаітних потреб.


Слава Богу! Слава Україні!
Боже щиро благаємо Тебе ...нашу Вкраїну храни ...а ворогів наших наверни!!!  Ми Твої вірні і бідниї діти!Вітаємо усіх Вас... :-)
Вова зі Львова, хлопці Воробці, Оксана Сметана, Грицю Мамінцицю... та інші ;-)


www.domiwka.info/pisennyk  - поручний пісенник    ⓘ про нас